Rabbit Rail s.r.o.

O nás

Přehrát video

České koleje známe jako své boty...

Společnost Rabbit Rail s.r.o. vznikla v roce 2019 s cílem poskytovat špičkové služby v oblasti dráhy a drážní dopravy se zaměřením na nákladní železniční dopravu. Díky nadšení, elánu, ale i nezbytnému know-how a hromadícím se poptávkám klientů, brzy rozšířila své portfolio o další služby související s tímto odvětvím.

Naším cílem jsou spokojení klienti a stabilní obchodní partneři.
Věříme v perfektně odvedenou práci a nadstandardní servis.

Náš tým

 

V práci všichni trávíme velkou část našeho života, proto máme štěstí, že je nám práce zároveň i koníčkem. Nechceme jen odhákovat svoji šichtu a jít si po svém, ve firmě Rabbit Rail jsme přátelé. A ano, i když nás železnice a vše kolem ní baví, pouze z nadšení a pro hezký úsměv nepracujeme.

Rabbit Rail je tým skvělých lidí, kteří mají zajímavé zkušenosti. Díky jejich práci vše šlape jako švýcarské hodinky. 

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Pavel Králík

jednatel a obchodní manažer

Jak už mé příjmení naznačuje, jsem zakladatelem, průkopníkem a hlavním vizionářem společnosti Rabbit Rail s.r.o.
Po úspěšném absolvování oboru Kolejová vozidla na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice jsem strávil několik let získáváním zkušeností praktických. Nabyté vědomosti jsem se pak spolu s manažerskými schopnostmi a podnikatelským duchem rozhodl zužitkovat ve vlastní společnosti.

Martin Králík

vedoucí provozu

Vystudoval jsem obor kolejová vozidla na Dopravní fakultě Jana Pernera a postupně nabíral zkušenosti z provozu jako strojvedoucí. S firmou Rabbit Rail jsem vzhledem ke svému příjmení spjatý o něco víc než ostatní a o to větší zodpovědnost cítím za chod společnosti.
Motto: "Spokojený musí být nejen zákazník, ale i zaměstnanec."

Petra Reichlová

finanční účetní / mzdová

Již při studiu Vyšší odborné školy ekonomické v Mladé Boleslavi jsem pracovala na částečný úvazek - nejprve jako personální asistent, později jako finanční účetní. Vyzkoušela jsem si práci jako office manažer, na personálním oddělení, ve mzdové a finanční účtárně, úzce jsem spolupracovala také s právním oddělením. Účetnictví se věnuji již 14 let a za tu dobu jsem získala zkušenosti v oboru automotive, developer, investice a nyní také v oboru železnice. Do firmy Rabbit Rail jsem nastoupila počátkem roku 2022 a ačkoli je účetnictví považováno za nudný a nedůležitý obor, opak je pravdou a v oboru železnice dostalo ještě zajímavější rozměr.

Marcela Voňková

zákaznický servis

Po vystudování Obchodní akademie v Lysé nad Labem jsem vyzkoušela různé obory zaměstnání, než se mi naskytla nabídka práce pro Rabbit Rail. Postupem času, s vývojem firmy, jsem dostala možnost získat náhled do několika pracovních pozic a tyto zkušenosti, i zkušenosti z předchozích zaměstnání, mám nyní možnost využít na pozici zákaznického servisu, kde především komunikuji požadavky a dotazy zákazníků a řeším naši vzájemnou spolupráci.